www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych. 1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści    
 
Krzysztof Drupka


Kontakt
http://www.umysl.pl/

Wykształcenie:

Ukończyłem Politechnikę Warszawską uzyskując tytuł magistra inżyniera. Mam również trzy dyplomy studiów podyplomowych:

  1. Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - specjalizacja handel zagraniczny,
  2. College O'Sullivan w Montrealu - specjalizacja handel zagraniczny,
  3. HEC Montreal - specjalizacja zarządzanie przedsiębiorstwem.

HEC Montreal jest pierwszą szkołą zarządzania w Kanadzie, ufundowaną w 1907 roku. Uczelnia jest światowym liderem w zakresie zastosowania nowoczesnych technologii w procesie nauki.

Praca:

Pracę zawodową rozpocząłem w Centrali Handlu Zagranicznego Agromet-Motoimport w Warszawie. Następnie pracowałem kolejno w:

  1. Instytucie Technologii Stosowanej w Maroku,
  2. w firmach Grupa Logiforces i Drupka & Associés w Kanadzie
  3. oraz w spółkach ICP i Bumar Waryński Grupa Holdingowa.

Aktualnie pracuję jako trener, coach, konsultant z zakresu zarządzania i eksportu: Exporter.pl.

Jestem założycielem oraz wydawcą portalu Exporter.pl, który od 1999 roku ogląda około 2.000 osób dziennie. Jestem autorem około 95% artykułów związanych z rozwojem eksportu, opublikowanych w Exporterze. Opracowałem również: "Poradnik eksportera".

Jestem trenerem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w zakresie zarządzania i eksportu. Aktywnie uczestniczyłem w trzech programach unijnych, przygotowujących polskie firmy do rozwoju działalności eksportowej:

Moje pasje:

Nowoczesne zarządzanie firmą. Chcę zrozumieć techniki zarządzania, umożliwiające firmie osiągnięcie sukcesu w warunkach agresywnej globalizacji. Zdobywaną wiedzą dzielę się w portalu Exporter.pl

Poznawanie kultur innych krajów. Interesuje mnie w jaki sposób ich mieszkańcy nadają sens własnemu życiu. Poznawanie ludzkiego umysłu. Częścią przemyśleń dzielę się w portalu Umysl.pl wraz z Katarzyną Kemus, która jest jego współwłaścicielem.


=======