www.umysl.pl ... dodaj do ulubionych. 1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści    
 
« Astrologia
· AstroNet - porady astrologa Dominika
· Dlaczego warto skorzystać z porady Dominika
· Porady "indywidualne". Interpretacja horoskopu urodzeniowego
· Porady "partnerskie". Analiza porównawcza dwóch horoskopów
· Formularz do złożenia zamówienia
· Szczegóły dotyczące usług
Szczegóły dotyczące usług
   Kim jestem?
Nazywam się Krzysztof Drupka. Prowadzę portale Umysł.pl i Exporter.pl. Usługi astrologiczne wykonuję pod pseudonimem Astrolog Dominik. Astrologia i psychologia pozytywna to moje życiowe pasje. Pierwszy kontakt z astrologią miałem około 1980 roku w Londynie, gdzie poznałem podstawy astrologii wedyjskiej. Naukę astrologii rozpocząłem w 1983 roku na kursach prowadzonych przez panów L. Weresa i R. Prinke, które ukończyłem otrzymując dyplom. Od tamtego czasu astrologiczne spojrzenie na człowieka pogłębiam niemal każdego dnia.

Przez wiele lat mieszkałem w Montrealu, gdzie byłem członkiem Stowarzyszenia Astrologów. Mieszkając w Kanadzie stale pogłębiałem wiedzę, wykonując analizy oraz czytając francuską i angielską literaturę astrologiczną.

W 1994 roku zdałem, z ocena bardzo dobrą, egzamin z astrologii w Polskim Towarzystwie Psychotronicznym w Warszawie i uzyskałem dyplom potwierdzający "wysoki poziom znajomości astrologii".

Specjalizuję się w astrologii urodzeniowej. Wykonałem bardzo dużo analiz astrologicznych, w tym ponad 200 kilkunastostronicowych. Programy astrologiczne wykorzystuję wyłącznie do obliczeń położenia planet. Mam wiele pozytywnych referencji. Nadmieniam, że w ramach zarządzania studiowałem psychologię na Uniwersytecie Montrealskim.  Kontakt    Jak wykonuję analizę ?
Do wykreślenia horoskopu urodzeniowego potrzebuję: dokładny czas [ +/- 10 minut ], datę i miejsce urodzenia osoby. Analiza standardowa liczy kilkanaście stron. Standardową analizę astrologiczną wykonuję w czasie 4 godzin w ciągu 2 - 3 dni. W praktyce na wykonanie jednej analizy poświęcam tydzień. Kilkakrotne spojrzenie na horoskop świeżym umysłem pobudza moją kreatywność i rodzi pomysły. Wykorzystywane techniki astrologiczne uzależniam od rodzaju problemu.

W celu uporządkowanego i szerokiego spojrzenia na horoskop urodzeniowy analizuję go interpretując kilkanaście zawartych w nim konfiguracji astrologicznych: dominujący żywioł, ćwiartki horoskopu, władca Słońca, etc. ... Wyniki analizy przedstawiam w formie opisu astrologicznego i "psychologicznego".

Krótki opis astrologiczny - powinien Ci ułatwić samodzielną interpretację własnego horoskopu, przy pomocy mojego kursu lub podręczników do astrologii. Opis "psychologiczny", stanowiący podstawową część analizy, przedstawia badaną konfigurację horoskopu językiem potocznym. Analizę zamyka synteza.

Celem analizy jest lepsze poznanie samego siebie, właściwy rozwój osobowości oraz odpowiedź na Twoje konkretne pytania.

W skład usługi wchodzi miesięczny okres dodatkowych konsultacji przez Internet.

Chciałbym podkreślić, że wyniki analizy astrologicznej, przed ich wykorzystaniem, powinny być poddane Twojej niezależnej ocenie.

Wszystkie przekazane mi informacje, łącznie z adresem E-mail, traktuję jako poufne i nie udostępnię ich nikomu.

Do wykreślenia horoskopów używam: efemerydy opracowane na bazie zodiaku tropikalnego, system domów Placidusa i rzeczywiste położenie węzła księżycowego. Wykorzystuję następujące techniki astrologiczne:
 • Z astrologii urodzeniowej:
  • horoskop urodzeniowy
  • autorski sposób jego analizy
  • horoskop węzła księżycowego
 • Z astrologii prognostycznej:
  • podwójny horoskop - tranzytowy z natalnym
  • podwójny horoskop - progresywny z natalnym
  • analizę położenia węzła księżycowego
 • Z astrologii porównawczej:
  • podwójny horoskop porównawczy partnerów
  • ich horoskop kontaktowy
  • podwójne horoskopy wzajemnego oddziaływania partnerów
  • autorskie sposoby analizy:
   • predyspozycji partnerów do życia w związku
   • charakteru relacji

   Za co cenię astrologię ?
Astrologia odkrywa talenty urodzeniowe. W ten sposób podpowiada kim jesteśmy, jaka jest nasza prawdziwa natura, jaki mamy charakter. Wiedza ta umożliwia uwolnienie się od nabytych nawyków i samo urzeczywistnienie.
Wierzę, że odkrywanie własnego potencjału jest powołaniem każdego z nas. Identyfikacja talentów to uwolnienie wewnętrznych emocji, motywujących nas do działania. Pracę zgodną z własnymi talentami wykonujemy z pasją i zaangażowaniem. Jest to naturalne, ponieważ jesteśmy na drodze własnego rozwoju. Świadome wykorzystanie tych różnorodnych sił decyduje sukcesie osobistym oraz firmy. Za to cenię astrologię.

Astrolog Dominik

Prawa autorskie
www.umysl.pl ... dodaj do ulubionych.
1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Powrót na górę strony Góra Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści