www.umysl.pl ... dodaj do ulubionych. 1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści    
 
« Astrologia
· AstroNet - porady astrologa Dominika
· Dlaczego warto skorzystać z porady Dominika
· Porady "indywidualne". Interpretacja horoskopu urodzeniowego
· Porady "partnerskie". Analiza porównawcza dwóch horoskopów
· Formularz do złożenia zamówienia
· Szczegóły dotyczące usług
Cel porad astrologicznych
Życzę szczęścia.


  Dorośli
Hierarchia potrzeb Masłowa Masłow wyodrębnił sześć podstawowych potrzeb człowieka, przedstawionych powyżej. Na szczycie hierarchii potrzeb, umieścił potrzebę najważniejszą: REALIZACJI SIEBIE.

U podstaw realizacji siebie stoi poznanie własnej osobowości. Zazwyczaj zajęci codziennym życiem, czyli zaspakajaniem podstawowych potrzeb, zapominamy o realizacji własnych potencjałów urodzeniowych.

Harmonijny rozwój i realizacja własnych potencjałów urodzeniowych, zapisanych w horoskopie, jest źródłem naszego szczęścia oraz zdrowia psychicznego i fizycznego.

Niestety prawda o nas kryje się w głębi, więc nie jest łatwo ją odkryć. Skorzystaj zatem z pomocy Dominika. Moje porady są odkrywaniem prawdy: kim Jesteś ?. Uzyskane informacje na pewno okażą się pożyteczne.

  Dzieci
Bobas do 3 lat
Jest to najlepszy czas na wykonanie pierwszej analizy astrologicznej, ponieważ może ona zapobiec istotnym błędom w wychowaniu dziecka. Astrologia odkrywając rodzicom specyficzne cechy charakteru dziecka, ułatwia dobranie metod pedagogicznych do najskrytszych cech jego natury. W analizie horoskopu niemowlaka proponuję określić: jego sposób postrzegania rodziny i otoczenia jak również specyficzne potrzeby i zachowania, wyróżniające go spośród rówieśników.

Małe dziecko 3 do 7 lat
Początek socjalizacji dziecka. Celem analizy astrologicznej, w tym okresie, jest określenie zdolności adaptacyjnych dziecka. Porada astrologa powinna ułatwić przygotowanie dziecka do nowego sposobu życia oraz zapobiec ewentualnym trudnościom.

Dziecko 8 do 14 lat
Okres edukacji. Dziecko dojrzewając rozpoznaje otoczenie, chce być sobą, zatem szuka własnej drogi w życiu, zawartej w horoskopie. Nie zawsze ją odnajduje. Moja porada może pomóc rodzicom w odkrywaniu talentów dziecka i rozwinięciu jego mocnych stron.

Młodzieniec, dziewczyna 15 do 21 lat
Okres przygotowania do życia dorosłego. Dziecko dostrzegając zainteresowanie, zrozumienie swoich odmiennych potrzeb przez rodziców, czuje się w domu bezpieczniej i jest otwarte. W ten sposób unikamy jego buntu i ucieczki w zły świat zewnętrzny. Moja porada może zatem ochronić Twoje dziecko od złych, niepotrzebnych doświadczeń, w jego wędrówce do pełnej świadomości.

Relacja rodzice-dziecko
Relacja rodziców z dzieckiem ma kluczowe znaczenie zarówno dla rozwoju dziecka jak i rodziców, ponieważ macierzyństwo i ojcostwo są częścią procesu dojrzewania człowieka. Astrolog porównując horoskopy dziecka i rodzica rozpoznaje jak oboje odczuwają wzajemną obecność, określa słabe i mocne strony harmonii rodzinnej oraz ułatwia obiektywne spojrzenie na dziecko. Porada Dominika może zatem ułatwić rodzicom budowanie partnerskich relacji z dziećmi.


  Partnerzy
Czy rzeczywiście dobrze znamy potrzeby naszego serca? Gdyby tak było ilość niepowodzeń małżeńskich i rodzinnych nie byłaby tak duża.

Astrologia dość precyzyjnie określa:

 • potrzeby uczuciowe jednostki,
 • jej predyspozycje do życia razem
 • jak i to, co może wnieść i czego spodziewa się od związku.

  Badając związek partnerski w pierwszej kolejności analizuję i opisuję horoskopy każdego z partnerów, gdyż dobra znajomość siebie i partnera jest podstawą zrozumienia i udanego związku.

  Następnie określam predyspozycje każdego z partnerów do życia razem.

  W ostatnim etapie, w celu identyfikacji płaszczyzn dobrego porozumienia jak i tych nad którymi warto jeszcze popracować, badam relacje pomiędzy horoskopami obu osób. • Astrolog Dominik

  Prawa autorskie
  www.umysl.pl ... dodaj do ulubionych.
  1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Powrót na górę strony Góra Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści