www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych. 1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści    
 
« Astrologia
· AstroNet - porady astrologa Dominika
· Dlaczego warto skorzystać z porady Dominika
· Porady "indywidualne". Interpretacja horoskopu urodzeniowego
· Porady "partnerskie". Analiza porównawcza dwóch horoskopów
· Formularz do złożenia zamówienia
· Szczegóły dotyczące usług
Porady "indywidualne"
   Dorośli - interpretacja horoskopu
Usługa obejmuje wykonaną pisemnie analizę i interpretację horoskopu urodzeniowego oraz odpowiedzi na zadane pytania. Analizę wykonuję około 4 godzin, przez 2 - 3 dni. Dodatkowo przysługuje miesięczna pomoc internetowa ułatwiająca dokładniejsze zrozumienie interpretacji horoskopu.

Formularz do przesłania zamówienia: »»» + dodatkowe informacje
Jak wykonuję usługi astrologiczne? »»»


Jeśli lubisz rutynę, schematyczne wykonywanie codziennych obowiązków i stąd czerpiesz własny spokój, to nie czytaj dalej tego tekstu. Powiedz o nim znajomemu.
Jeśli jednak bardziej cenisz kreatywność, jesteś ciekawy{a} świata, bliskich i siebie, to na pewno znajdziemy wspólny język. Przekonałem się, że poznawanie prawdy o sobie rozwija osobowość i daje wewnętrzny spokój. Idąc tą drogą stajesz się człowiekiem prawdziwie kreatywnym.
Niestety prawda o nas kryje się w głębi, więc nie jest łatwo ją odkryć. Skorzystaj zatem z pomocy Dominika. Moje porady są odkrywaniem cząstkowych prawd o Twojej osobowości. Uzyskane informacje na pewno okażą się pożyteczne.


   Dziecko - interpretacja horoskopu
Usługa obejmuje wykonaną pisemnie analizę i interpretację horoskopu urodzeniowego dziecka oraz odpowiedzi na zadane pytania. Analizę wykonuję około 4 godzin, przez 2 - 3 dni. Dodatkowo przysługuje miesięczna pomoc internetowa ułatwiająca dokładniejsze zrozumienie interpretacji horoskopu urodzeniowego dziecka.

Formularz do przesłania zamówienia: »»» + dodatkowe informacje
Jak wykonuję usługi astrologiczne? »»»
Śmiało przed siebie
  "Nie ma dzieci - są ludzie; ale o innym zasobie doświadczenia, innych popędach, innej grze uczuć. Pamiętaj, że my ich nie znamy." (Korczak)  
Astrologia pozwala lepiej poznać dziecko. Wnikając w horoskop Twojego dziecka, rozpoznaję jego osobowość, tj. źródła marzeń i porażek, radości i lęków. Moja porada ułatwi Ci zatem właściwe przygotowanie Twojego dziecka do życia dorosłego.
==== + ====

Astrolog Dominik

Prawa autorskie
www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych.
1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Powrót na górę strony Góra Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści