www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych. 1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści    
 
Radiestezja
   Wszystko jest energią   

Bioenergia To co uznajemy za ciało stałe jest w rzeczywistości zbudowane z malutkich cząsteczek wirujących w ogromnej próżni. Wrażenie ciała stałego powstaje na skutek ogromnej prędkości krążących cząsteczek. Gdyby ich ruch zatrzymać pozostanie próżnia.
Wszystko co postrzegamy jest zatem energią ruchu.

Energia każdej cząsteczki materii ma charakterystyczny poziom wibracji, niosący informację o danym ciele. Informacje te są przesyłane, w formie promieniowania, zarówno pomiędzy cząsteczkami jak i gwiazdami. Energię taką wysyła i odbiera nieustannie człowiek. Jesteśmy zanurzeni w oceanie energii, której natura nie do końca została zbadana.

Radiestezja jest sztuką odbierania i interpretacji promieniowania energetycznego.

Zdrowy organ człowieka wysyła wibracje inne od organu chorego. Tę prawdę 85 lat temu odkrył Abbe Mermet. Wytrawny radiesteta po uchwyceniu patologicznych wibracji potrafi je przekształcić na wibracje zdrowe.


==== ====

Autor: Dominik


Prawa autorskie
www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych.
1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Powrót na górę strony Góra Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści