www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych. 1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści    
 
Egipt Tajemnice Egiptu
  Zaskakujące odkrycie  

Olbrzymie zaskoczenie jednak przeżyłem, kiedy zobaczyłem ten oto relief na ścianie jednej ze świątyń.

Ciekawe odkrycie

Dla mnie skojarzenie jest jednoznaczne, widzimy:

Powstaje pytanie czy to przypadek, że w jednym miejscu umieszczone zostały znaki symbolizujące naszą współczesną broń, a może jednak Starożytny Egipt zetknął się z cywilizacją, która już posiadała tego typu technologię. Idąc dalej tym tropem myślowym, może to jest kolejny dowód na istnienie Atlantydy, lub innej cywilizacji, która np. zbudowała Sfinksa i Piramidy w Gizie.

~:~

Sfinks w Gizie
Sfinks

Egiptolog - amator J.A. West wspólnie z sejsmologiem odkrył, że pod łapami Sfinksa znajduje się kilka nie zbadanych dotychczas tuneli, a także spora komora. Odkrycie to nagłośnione przez prasę (jednocześnie przypomniano widzenie jasnowidza Edgara Cayce'a. Cayce w 1935 roku wprowadził się w trans, w którym - jak utrzymywał - ujrzał starożytny Egipt. "Zobaczył", że przed około 10 tysiącami lat do porośniętego sawanną Egiptu przybyli ostatni uciekinierzy z Atlantydy, "widział" jak budują posąg Sfinksa i piramidy. Co ciekawe - jasnowidz powiedział, że pod łapami posągu mityczni przodkowie rodzaju ludzkiego umieścili swoją bibliotekę z wszystkimi informacjami o ich cywilizacji. Do biblioteki miało prowadzić kilka ukrytych tuneli. Jednocześnie ogłoszona w 1993 r. hipoteza o istnieniu Atlantydy wywołała gniew władz Egiptu i naukowców egiptologów tak, że zabroniono dalszych badań Westowi i ogłoszono go profanem. Zbyt zuchwałe postępowanie Westa doprowadziło do tego, iż nie prędko dowiemy się o tajemniczych komorach pod Sfinksem.

~:~

Piramida Cheopsa w Gizie
Piramida Cheopsa

Badania wahadełkiem w Piramidzie Cheopsa i Mykerynosa, wskazują na istnienie bardzo silnej energii. Wahadełko niemal natychmiast wpadło w silny ruch obrotowy i odczuwało się energię całym ciałem. Dałem wahadełko znajomemu (uczestnikowi wycieczki), który nigdy się nie interesował radiestezją i ku jego zdumieniu wahadełko tak samo gwałtownie zaczęło się obracać i czuł, że po nogach przechodzą mu jakieś "mrówki". Niestety nie byłem w Sakkarze, więc nie miałem możliwości zobaczenia piramidy Dżesera.

tajemnice Egiptu

Autor: Mirosław Drus


Prawa autorskie
www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych.
1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Powrót na górę strony Góra Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści