www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych. 1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści    
 
Numerologia
   Droga życia   

Droga Życia należy do liczb kluczowych w karcie numerologicznej:

Liczba Drogi Życia (przeznaczenia).
jest sumą wszystkich cyfr daty urodzenia. Jest najważniejszą liczbą w karcie. Określa Drogę Życia, naturę naszego dnia codziennego. W tym sensie mówi kim jesteśmy.
Związana jest z czasem, czyli cyklicznym rozwojem jednostki. Reprezentuje najdłuższy cykl w naszym życiu. Nasza Droga Życia nie ma jednolitego kształtu. Jest stale modyfikowana w cyklach jednodniowym, miesięcznym i rocznym. Nakładają się na nią również trzy kluczowe cykle karty mumerologicznej.
Sztuka życia polega na tym byśmy umiejętnie absorbowali te cykliczne wpływy, w sposób sprzyjający naszemu rozwojowi. Bardzo istotna jest optymalna integracja Drogi Życia z naszą Ekspresją (Cel Życia), omówioną w następnym rozdziale. Inaczej mówiąc nasze życiowe cele, symbolizowane Liczbą Ekspresji, powinniśmy realizować w sposób adekwatny do kształtu bieżącej drogi życia. Takie podejście ułatwi nam pełny rozwój osobowości. Podpowiedzią w tym względzie jest Liczba Mostu pomiędzy tymi cyframi (most D/E). Liczba Mostu stanowi różnicę obu liczb (odejmujemy liczbę większą od mniejszej).
Każda liczba w karcie, wywodząca się z daty urodzenia, mówi coś o drodze, którą idziemy, jej kształcie, pojawiających się na niej wyzwaniach.

Liczba Dnia Urodzenia.
Liczba ta określa specyficzne cechy naszej Drogi Życia. Jest niczym przyprawa do dania, dodająca smaku i zapachu naszej Drodze Życia. Często przyjaciele mają te same liczby dnia urodzenia, ponieważ łączy ich podobny los. Jeśli składa się z dwóch cyfr, sugeruje to posiadanie dodatkowych cech wynikających z tej liczby.


Autor: DominikPrawa autorskie
www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych.
1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Powrót na górę strony Góra Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści