www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych. 1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści    
 
Numerologia
   Siódemka   

7


Filozof
Siódemka poszukuje prawdy na drodze duchowego rozwoju. Jest skoncentrowana, posiada dobry umysł, myśli głęboko i analitycznie. Potrzebuje czasu i samotności na przemyślenie własnych idei. Nie jest stworzona do życia w małżeństwie oraz pracy w zespole. Broni własnej wrażliwości przyjmując chłodną pozę i dystansując się od otoczenia. Siódemka powinna wystrzegać się nadmiernej izolacji, gdyż może stać się cyniczna i podejrzliwa. Posiadanie widocznego talentu lub wypracowanej umiejętności może jej ułatwić zdobycie przychylności ludzi. Potrzeba zrozumienia, perfekcji w szczegółach, logicznej struktury oraz ogarnięcia całości, świadczy o związku siódemki z duchowym aspektem życia.


MĄDROŚĆ, ŚWIADOMOŚĆ, DYSTANS, indywidualność, analiza, kalkulacja, rozsądek, filozofia, niezależność, duchowość, inteligencja, specjalizacja, brak decyzji, zrozumienie, perfekcjonizm.
Liczba doskonała, magiczna i szczęśliwa. Siódmy dzień tygodnia jest dniem odpoczynku Boga po stworzeniu świata. Liczba magiczna wszystkowiedząca. Symbolizuje ducha.

Autor: DominikPrawa autorskie
www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych.
1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Powrót na górę strony Góra Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści