www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych. 1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści    
 
Numerologia
   Esencje i Tranzyty   

Esencje i Tranzyty zaliczamy do cykli osobistych. Pokazują nam one jak osiągnąć spełnienie w okresie badanego Roku Osobistego. Kalkulacja Tranzytów i Esencji oparta jest na literach imion i nazwiska. Każda litera oprócz swojej liczby i dźwięku posiada określony cykl występowania. Ten okres czasu nazywa się jej tranzytem.

Czas trwania tranzytu dla poszczególnych liter

Litery Długość
Cyklu
A J S 1 rok
B K T 2 lata
C L U 3 lata
D M V 4 lata
E N W 5 lat
F O X 6 lat
G P Y 7 lat
H Q Z 8 lat
I R   9 lat

Wyodrębniamy Tranzyty Fizyczne oparte na imieniu, Tranzyty Mentalne oparte na drugim imieniu i Tranzyty Duchowe bazujące na nazwisku. U osób mających jedno imię, nazwisko informuje nas o Tranzytach Mentalnych i Duchowych. Tranzyty rozpoczynają się w roku urodzenia pierwszymi literami imion lub nazwiska, w zależności od rodzaju tranzytu. Tranzyt określa liczbowe oddziaływanie liter na charakter cyklu Roku Osobistego.

Wartość Esencji równa jest sumie liczbowych wartości liter poszczególnych Tranzytów, w danym Roku Osobistym. Esencje ukazują nam lekcje do przerobienia. Informują nas jak będziemy w danym roku odbierali otoczenie. Pokazują, jakie zachowania będą najbardziej efektywne.


Autor: DominikPrawa autorskie
www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych.
1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Powrót na górę strony Góra Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści