www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych. 1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści    
 
Numerologia
   Cel życia   

Liczba Ekspresji, związana z celem życia każdego z nas, należy do liczb kluczowych portretu numerologicznego:

Liczba Ekspresji (cel życia).
zawarta jest w literach imienia i nazwiska, zapisanych w akcie urodzenia. Określa naszą fizyczną, mentalną i emocjonalną budowę oraz talenty i słabości, czyli specyfikę naszego charakteru .
Rozwój osobisty jest naszą naczelną potrzebą, naszą misją duchową. Nad zrealizowaniem własnych potencjałów pracujemy każdego dnia. Dlatego Ekspresję nazywamy nieraz Celem Życia, misją do zrealizowania. W tym sensie liczba ta podpowiada nam co musimy zrobić , jakie talenty powinniśmy doskonalić. Jeśli dla Ciebie, reinkarnacja jest akceptowalną filozofią życia, to wibracje Liczby Ekspresji określają dorobek Twojej ewolucji.
Jeżeli w trakcie życia zmieniamy imię lub nazwisko, używamy pseudonimów, to liczby wynikające z tych zmian, w odpowiednim stopniu, modyfikują naszą Liczbę Ekspresji.
Jakość Ekspresji określa zestrojenie duszy i ciała, reprezentowanych kolejno przez Potrzebę Serca i Osobowość, liczby kluczowe omówione niżej. Sposób zestrojenia duszy i ciała podpowiada nam Liczba Mostu S/O, stanowiąca różnicę Liczby Potrzeby Serca i Liczby Osobowości (odejmujemy cyfrę większą od mniejszej).
Liczba Potrzeby Serca (duszy).
zawarta jest w samogłoskach imienia i nazwiska. Określa najskrytsze potrzeby, pasje oraz najsilniejsze motywacje naszego działania. Słowem marzenia naszego serca, nasze intencje, czyli specyfikę ducha.. Jest wewnętrznym paliwem naszej zewnętrznej Ekspresji. Otwiera drzwi innym liczbom karty numerologicznej do przestrzeni ułatwiającej im pełną ekspresję, gdzie ma początek nasza droga do celu, sukcesu i szczęścia. Mówi o warunkach w jakich lubimy pracować, nasz wybór kariery.

Liczba Osobowości.
zawarta jest w spółgłoskach imienia i nazwiska. Odpowiada na pytanie jak jesteśmy postrzegani, jakie wrażenie wywieramy na innych, które aspekty naszej osobowości są rozpoznawane i uznawane przez innych. Jest tą częścią naszego charakteru, którą z łatwością, zatem i przyjemnością wykorzystujemy, kontaktując się z ludźmi. Jest publiczną maską. To nasza Persona.


Autor: DominikPrawa autorskie
www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych.
1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Powrót na górę strony Góra Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści