www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych. 1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści    
 
Polska Warszawa przyszłości
  Hotel Intercontinental  

Hotel Intercontinental - po lewej

Hotel Intercontinental - 170 m. został otwarty w listopadzie 2003 roku. Jest najwyższym hotelem w Polsce, posiadającym 44 piętra.

Nowy hotel InterContinental Warszawa, mieszczący się w samym sercu dynamicznie rozwijającej się stolicy, jest jednym z najwyższych budynków w mieście. Wyróżnia się zarówno swoją architekturą, jak i bogatą ofertą usług, doskonale dostosowanych do oczekiwań nawet najbardziej wymagających gości.

InterContinental Warszawa oferuje 326 pokoi gościnnych oraz 75 luksusowo wyposażonych apartamentów mieszkalnych z aneksem kuchennym.

Dla wygody gości czynne są dwie restauracje i dwa bary, w których oferuje się znakomite dania kuchni polskiej i światowej. Jedenaście sal konferencyjnych z naturalnym oświetleniem rozmieszczono na dwóch piętrach. Łącznie mogą one pomieścić nawet 700 osób.

Jedną z największych atrakcji hotelu jest Riverview Wellness Centre mieszczące się na 43 i 44 piętrze. Utrzymanie kondycji oraz poprawę samopoczucia gwarantują: najwyżej położony w stolicy basen, zajęcia na siłowni oraz sprzęt do ćwiczeń marki TechnoGym. Ceniących relaks i odprężenie mogą udać się do sauny, łaźni parowej, solarium, na masaże i zabiegi kosmetyczne. Pobyt w części rekreacyjnej uatrakcyjni widok na spektakularną panoramę miasta.

Jako jedyny hotel w mieście posiada luksusowo wyposażone apartamenty mieszkalne. 75 apartamentów, w sześciu różnych konfiguracjach, stanowi atrakcyjne rozwiązanie dla osób, które pragną połączyć zalety posiadania prywatnego mieszkania z obsługą pięciogwiazdkowego hotelu.

Wieżowce w centrum Warszawy

~:~


Autor: Krzysztof Drupka

Warszawa

Prawa autorskie
www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych.
1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Powrót na górę strony Góra Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści