www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych. 1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści    
 
Polska Warszawa przyszłości
  Ilmet  

Ilmet

Ilmet - 103 m. znajduje się przy rondzie ONZ, przy zbiegu ulicy Prostej i Al. Jana Pawła II. Budynek posiada 22 kondygnacje nadziemne i został zaprojektowany przez znanych architektów: Miljenko Dumencic i Mirosława Kartowicza. Na trzech podziemnych poziomach znajdują się garaże wraz z myjnią samochodową. Przed budynkiem funkcjonuje strzeżony parking.

Budynek posiada powierzchnię biurową klasy A, spełniającą najwyższy standard - oferowaną na poziomach od 1 do 20 w wariantach open space lub dowolnych modułach od 20 m. kw. Konstrukcja budynku pozwala na dowolną aranżację wnętrz dostosowaną do potrzeb Najemcy.

Istnieje możliwość wynajęcia całego piętra (około 570 m. kw.) i całkowitego wydzielenia dostępności do pomieszczeń.

Kompleks Ilmet posiada sale konferencyjną na 70 osób, która umożliwia firmom organizowanie szkoleń, sympozjów, pokazów i spotkań okolicznościowych.

Hall główny w Kompleksie Ilmet wykończony jest w najwyższym standardzie. Marmurowe i granitowe posadzki, niepalne atestowane wykładziny dywanowe, 8 szybkich wind osobowych firmy Otis, dodatkowe schody ruchome z poziomu zero na poziom pierwszy.

W galerii Kompleksu Ilmet, zlokalizowanej na poziomie zero oraz na pierwszym piętrze, znajduje się większość firm usługowych i handlowych: banki, biuro maklerskie, salon fryzjerski, apteka, biuro podróży, biuro tłumaczeń, poczta kurierska, kiosk z gazetami, biuro pośrednictwa pracy, restauracja, kawiarnia, barek, oficyna wydawnicza i bankomaty.

Na uwagę zasługuje fakt, że jego elewacja wykonana jest ze szlachetnego kamienia, co jest dość rzadko spotykane. Również wnętrza głównego holu są wyłożone granitem i marmurem.

Ilmet został zbudowany przez austriacką firmę ILBAU GmbH w połowie lat 90-tych. Obecnie jest najniższym wśród budynków w stolicy przekraczających 100 metrów.

~:~


Autor: Krzysztof Drupka

Warszawa

Prawa autorskie
www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych.
1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Powrót na górę strony Góra Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści